top of page

Péče o pleť

Profesionální izraelská dermokosmetika CHRISTINA nabízí již přes 40 let efektivní a účinné produkty po celém světě. Přináší moderní a účinná řešení různých problémů. Kvalita výrobků je v souladu s mezinárodní normou, která klade důraz na kvalitu a bezpečnost. Sortiment výrobků je bohatý - nabízí přes 350 položek, určených pro ženy i muže, různé typy pleti a všechny věkové kategorie.

výloha-JGZ.jpg

Kosmetické ošetření základní

Kosmetické ošetření zahrnuje povrchové čištění pleti, úpravu obočí, peeling, změkčení pleti, hloubkové čištění pleti, maska, sérum a nanesení ochranného denního nebo nočního krému.

Pořadí kosmetických úkonů se může lišit podle typu pleti.

Cena ošetření                                              790 Kč

Vínový peeling FOREVER YOUNG

Pomocí tohoto ošetření provedeme aktivní detoxikaci a biostimulaci pleti bez podráždění a výrazného olupování. Peeling je vhodný pro všechny věkové kategorie a je určený pro zlepšení stavu pleti při unavené pleti, zhoršení barvy a projevech stárnutí (vrásky, ochabování, ztráta elasticity). Omezuje vrásky, činí pokožku pružnou, lehce ji zesvětluje podporuje prokrvení, obohacuje buňky kyslíkem.

  Cena ošetření                                                            990 Kč

515_sada-aha-367-montazhnaia-oblast-1.jpg

COMODEX

181-1_sada-profi-comodex-montazhnaia-oblast-1.jpg

Linie je určena pro péči o mastnou a kombinovanou pokožku s akné a post-akné. Je vhodná pro muže a ženy všech věkových kategorií. Přípravky COMODEX mají výrazný sebostatický, keratolytický a antibakteriální účinek. Udržují vlhkost a kyselost pokožky v rámci normy, zbavují pokožku stagnujících skvrn a zánětlivých projevů, zlepšují její texturu a vyrovnávají reliéf pleti po akné. Peeling COMODEX patří k skupině chemických peelingu s obsahem AHA kyselin. Peeling bez nadměrného oplupování.

Cena ošetření                                                  1 190 Kč

SILK

Procedura SILK je založena na aplikaci vláken ze zámotků bource morušového. Vhodná pro všechny typy pokožky a libovolný věk. Nemá žádné kontraindikace.

SOS - procedura pro rychlé zlepšení vnějšího vzhledu pokožky (lifting, zesvětlení a vyrovnávání reliéfu pokožky, zlepšení prokrvení).

Antistresová procedura (při povadlé, unavené pokožce).

Akutní sluneční poškození. Péče o pokožku v těhotenství a kojení.

Okamžitý účinek procedury: Pokožka se narovnává, zpevňuje a vypíná. Zvlhčující látky činí pokožku měkkou a zářivou. Obnovuje se optimální hladina pH v pokožce. Zklidňuje záněty. Má oživující účinek na unavený obličej. Procedura se ideálně hodí pro zvláštní příležitosti.

Dlouhodobý účinek procedury: Působí preventivně, chrání pokožku před stresem. Zpevňují se pojivé tkáně díky zvýšení tvorby kolagenu.

Zlepšuje se mikrocirkulace a zpevňuje se mezibuňečná tkáň v dermis. Množství drobných vrásek se viditelně snižuje.

216_sada-profi-montazhnaia-oblast-1.jpg
Cena ošetření                                                                   1 190 Kč

ROSE DE MER

100% přírodní rostlinný peeling na základě korálů z Rudého moře.

Díky speciálnímu zpracování rostlin (hluboké zmrazení s následným rychlým vysušením) zesiluje biostimulační vlastnosti přípravku.

Vhodným řešením pro:

Unavenou pokožku a našedlý odstín pleti; mastnou a pórovitou pleť; neakutní stavy akné (bez zánětlivých projevů); post-akné: rozšířené póry, pigmentace, jizvičky, infiltráty, stagnující skvrny; hyperkeratózu; vrásky, ochablost a stárnoucí pleť;  hyperpigmentaci různého původu: hormonální, post-traumatický, post-akné;  předčasné stárnutí pokožky: vrásky, ztráta elasticidy a turgoru, atd.; kuperózu a další cévní defekty

Peeling je záměrné poškození určitých vrstev pokožky pro účel aktivizace jejich obnovujících a ochranných mechanizmů a stimulaci dělení nových buněk. Výsledkem je obnova a zkvalitnění pleti.

Výhody rostlinného peelingu:

100% přírodní rostl. ingredience. Působí bez popálení a poškození bílkovinných struktur pokožky. Kontrolovatelná hloubka a intenzita peelingu.

Speciální účinné složení v post-peelingové domácí sadě. Možnost celoročního provádění peelingu. Vhodný pro různé věkové skupiny klientů (včetně náctiletých). Vhodný pro všechny typy pleti.

Korálový peeling Rose de Mer aktivuje regenerační a ochranné vlastnosti pleti. Spouští proces metabolizmu a obnovy pleti. Peelingové rostlinné komponenty mají regenerační účinek. Rozmělněné kotály působí jako mikroskopické abrazivum.

Dle problému a zadaného cíle lze peeling provádět do různé hloubky.

Hloubku peelingu určuje:

  •  Koncentrace přípravku

  • Doba působení (délka masáže)

  • Intenzita působení (intenzita masáže)

Cena ošetření                                                                     1 590 Kč

Masáže a doplňkové služby

Jacquetova  masáž 20min                                350 Kč

Masáž obličeje, krku a dekoltu 20min            390 Kč

Masáž obličeje, krku a dekoltu 40min            690 Kč

Mikromasáž očního okolí 20min                     390 Kč

Medová masáž 60minut                                   950 Kč

Alginátová maska obličej                                 250 Kč

Alginátová maska obličej a dekolt                   350 Kč

671c7ba586ce5945d57ff78494c41bfc.jpg
KOSMETICKÉ SLUŽBY POUZE NA OBJEDNÁNÍ na čísle 792 454 754
bottom of page